Bez kategoriiblog

Spotkanie Upgrade Your Business vol. 22 za nami

UYB-vol22-spotkanie-szkolenia

13 lutego na Stadionie Miejskim w Bielsku Białej odbyło się dwudzieste drugie już spotkanie z cyklu Upgrade Your Business. Pomimo tego, iż wiele osób wierzy w pechową trzynastkę, to my byliśmy przekonani, że to spotkanie będzie kolejną „petardą” i tak było. Dzięki współpracy z Podbeskidzie Business Club udało się zorganizować wartościowe spotkanie dla przedstawicieli bielskiego świata biznesu.

Spotkanie z dużą frekwencją

Po raz kolejny frekwencja była imponująca – przyszło blisko 70 osób. Bardzo nas to cieszy, bo te spotkania są organizowane właśnie dla wszystkich tych, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić, rozwinąć siebie i swój biznes. I chociaż brzmi to trywialnie to chęć zmiany przyświeca od początku spotkaniom organizowanym przez Startup Podbeskidzie.
Wśród tych prawie 70 osób było sporo nowych twarzy. Na spotkanie przyszli nie tylko ludzie młodzi i zaczynający przygodę z biznesem. Były na miejscu również doświadczeni przedsiębiorcy zainteresowani możliwościami dofinansowania rozwoju ich przedsiębiorstw.

Środki na rozwój

Pierwsza prelekcja dotyczyła pozyskiwania wsparcia finansowego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Adriana Witkowska – Konieczny zaprezentowała możliwości oraz wymagania dotyczące osób ubiegających się o takie dofinansowanie.
Piotr Kucharski przedstawił natomiast informacje o tym jak finansować szkolenia i doradztwo dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Województwie Śląskim. Okazało się, że wcale nie trzeba dysponować ogromnym budżetem, aby wysłać siebie lub pracowników na wartościowe szkolenia. Obie prezentacje dostępne są tutaj: https://www.startuppodbeskidzie.pl/prezentacje/

Networking

Jak zwykle po prelekcjach nastąpił czas na networking. W kuluarach dyskusje są swobodniejsze, konkretniejsze i dają większą możliwość niż zadawanie pytań podczas prelekcji. To był doskonały czas aby zapytać uczestników co zmieniło się w ich życiu lub firmach od ostatniego spotkania. Wbrew pozorom, w 3 tygodnie może dokonać naprawdę wiele.
Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie z serii, tym razem w ramach Europe Startup Week wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego organizujemy event 7 marca w Metrum Jazz Clubie. Swoje prelekcje przygotowują: Monika Czaplicka, Kamil Bargiel i Ernest Wagner. Więcej informacji na stronie: https://www.f6s.com/sew18bielsko-biala/about

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz przesłać swoje sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *