COWORK UP!

Cowork “UP!” to jasna, przestronna przestrzeń do pracy ulokowana na II piętrze budynku LENKO w samym centrum Bielska-Białej, obok głównego dworca PKP.

Posiadamy 11 stanowisk wyposażonych w regulowane na wysokość biurko, ergonomiczne krzesło do pracy oraz szafkę na rzeczy osobiste. Regał na dokumenty, drukarka, biblioteczka, ekspres do kawy, zaplecze kuchenne z mikrofalą i lodówką oraz możliwość użytkowania lub rezerwacji salek konferencyjnych są dostępne dla wszystkich coworkowiczów przez cała dobę, 7 dni w tygodniu.

Kto tu pracuje? Aktualnie trzy biurka zajmuje na stałe zespół naszej fundacji – Marcelina, Monika, Natasza i Levon. Pozostałe wynajmują programiści, konsultanci i startupowcy. Staramy się, żeby atmosfera sprzyjała pracy w skupieniu, ale gorące dyskusje przy kawie też się nam zdarzają 😉

Salka konferencyjna to właśnie nasza przestrzeń do codziennych pogaduszek, o ile nie jest akurat zarezerwowana na jakieś super ważne spotkanie.

Trzy duże stoły o mobilnym układzie, 10 krzeseł, projektor, ekran, rolety w oknach, ekspres do kawy i czajnik oraz blat cateringowy.

Jeśli potrzebujesz dobrze wyposażonej i przestronnej salki szkoleniowej w rozsądnej cenie to zdecydowanie się polecamy!

KORZYŚCI

24 h /7 dni

centrum miasta

regulowane biurka

wsparcie prawnika

usługi graficzne

CENNIK

GALERIA

LOKALIZACJA

Biurowiec LENKO S.A.
ul. Stefana Okrzei 2/227-228
43-300 Bielsko-Biała

Google Maps

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Wróć na górę