Strefa przedsiębiorcy

We współpracy z NAV24 uczestnicy naszych spotkań mogą zakupić pakiet Office 365 Busieness w cenie 389 PLN 369 PLN netto a pakiet Office 365 Business premium w cenie 453 PLN 439 PLN netto.

Aby skorzystać z rabatu, należy wejść na stronę https://nav24.pl/office-365/ i w trakcie rozmowy z handlowcem podac hasło „StartInBB”

Szkoła językowa Let’s talk przygotowała dla wszystkich członków społeczności Startup Podbeskidzie niezwykła promocję. Każdy kto zapisując się do szkoły poda hasło „StartInBB” otrzyma za darmo na własność zestaw podręczników i materiałów dydaktycznych a także zapłaci za wpisowe 89 PLN 0 PLN. Więcej o szkole Let’s Talk na stronie http://lets-talk.pro

Firma Callpage Oferuje społeczności Startup Podbeskidzie zniżki w wysokości 10% przy zakupie abonamentu na 1 miesiąc, 15% przy zakupie abonamentu na 3 miesięcy oraz 35% przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy. Aby skorzystać z promocji należy wejść na stronę www Callpage korzystając z linku referencyjnego https://core.callpage.io/referrals/e1Tm07. W trakcie rejestracji konta należy podać kod rabatowy „startinbb”

Oferta w przygotowaniu

Oferta w przygotowaniu

Oferta w przygotowaniu