Zapraszamy na 42 spotkanie z cyklu Upgrade Your Business organizowane przez Fundację Startup Podbeskidzie pt. “Upadki i wzloty, czyli biznesowy rollercoaster”.

Chyba nic nie paraliżuje w drodze na szczyt tak bardzo, jak… Potężna porażka. Może ewentualnie jeszcze cykl drobnych potknięć, klęsk i wpadek, które wydają się nie mieć końca…Mądrzy mówią: “To nie porażka, tylko lekcja do odrobienia”. Jasne. Łatwo mówić, kiedy już nie stoi się na dnie. A co, jeśli akurat się tam utknęło?

Swoją historią porażki, jej wpływem na sytuację życiową, mental, poczucie kontroli i decyzyjności oraz lekcjami, jakie przyniosła, podzielą się 4 prelegenci.

Widzimy się w czwartek 8 grudnia o godzinie 18:00 w ANTOLOS STUDIO ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej.

Poznaj Prelegentów

Aleksandra Jagieło - PZPS

Przewodnicząca Komisji Siatkówki Kobiecej w Zarządzie PZPS oraz Prezes BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Siatkarka, była reprezentantka Polski z dwukrotnym złotym medalem na mistrzostwach Europy. W latach 2000-2010 rozegrała w reprezentacji 283 mecze. Siedmiokrotna mistrzyni Polski, cztery Puchary Polski, trzy Superpuchary Polski, jeden Puchar CEV. W 2005 roku uhonorowana przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

Łukasz Zjawiński - TechMine

Przedsiębiorca, konsultant sprzedaży B2B i rozwoju firm. Partner zarządzający w TechMine – Scale Consulting. Pracuje z przedsiębiorcami, wspierając ich na różnych etapach rozwoju. Opracowuje strategie, modele biznesowe, pomaga w pokonywaniu barier wzrostu oraz buduje procesy sprzedaży, czyniąc je powtarzalnymi i skalowalnymi.

Jacek Mleczko - Habitat for business

Ukończył studia MBA i ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz  prowadzeniu własnych firm w USA i Polsce. Jako konsultant prowadził ewaluacje oraz warsztaty szkoleniowe w wielu małych i średnich firmach jak również w dużych organizacjach jak Matusewicz Budowa Maszyn, Aqua-El, Perfumerie Douglas, Zakład Rafineryjny Jasło, BASF. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zarządzania, zaufania, efektywnej sprzedaży, negocjacji i budowania zespołów. 

Dlaczego warto wziąć udział?

UCZYSZ SIĘ OD PRAKTYKÓW

Zaproszeni prelegenci to ludzie, którzy sporo już widzieli, doświadczyli i przeżyli. Do tego doskonale wiedzą, jak się funkcjonuje w polskiej rzeczywistości. Żadna książka ani video nie zastąpią takiego realnego spotkania z praktykami!

POZNAJESZ NOWE TWARZE

Naszym stałym punktem programu jest czas na networking, gdzie z kawą lub ciastkiem w ręce, możesz poznać nowych ludzi, zagadnąć biznesowych znajomych i wymienić kilka zdań z prelegentami. Czas na networking następuje po wszystkich prelekcjach.

WSPIERASZ LOKALNĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Wszystkie działania naszej fundacji Startup Podbeskidzie są efektem łączenia ludzi, którzy wierzą w ich sens, z dobrą wolą i finansowym wsparciem od lokalnych przedsiębiorców. Kupując bilet, dokładasz swoją cegiełkę!

Agenda wydarzenia

18:00 Oficjalne rozpoczęcie eventu

18:15 Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą – Aleksandra Jagieło, Polski Związek Piłki Siatkowej

18:45 7 nieoczywistych błędów ograniczających rozwój firmy – Łukasz Zjawiński, Tech Mine

19:15 Krótka przerwa

19:30 5 start-upowych grzechów głównych – Jacek Mleczko, Habitat for business

20:00 Networking

22:00 Zakończenie eventu

 

Im wcześniej kupisz, tym mniej zapłacisz!

  • Bilet Early bird— 9 zł dla pierwszych 5 osób 
  • Bilet Classic — 19 zł cena obowiązuje do czwartku 1 grudnia włącznie
  • Bilet Late — 29 zł dla zwlekających z decyzją do ostatnich dni

Organizatorzy

Fundacja i lokalna społeczność mająca na celu promowanie przedsiębiorczości wśród bielszczan. Naszą wizją jest zachęcenie młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem swojej ścieżki zawodowej, aby otworzyli się na nowe możliwości. Wspomagamy rozwój młodych startupów, poprzez organizowanie różnego rodzaju aktywności.

Bielski zespół programistów pełnych entuzjazmu, kreatywności i pasji. Dedykowane oprogramowania i aplikacje webowe oraz rozwiązania oparte o uczenie maszynowe to nasze supermoce od 13 lat. Posiadamy własną grupę senior developerów, a kilku z nich jest z nami od początku założenia firmy. Nasz stack technologiczny to m.in.: PHP, Symfony, Python Django czy js Angular i React.

Sponsorzy

Patronat

Wydarzenie przebiega pod wysokim patronatem Prezydenta miasta Jarosława Klimaszeskiego.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Early bird
Im wcześniej kupisz, tym mniej zapłacisz!
9.00
0 available
Sold Out
Late
Bilet Late — 29 zł dla zwlekających z decyzją do ostatnich dni 😉
29.00
60 available

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Early bird
Im wcześniej kupisz, tym mniej zapłacisz!
9.00
0 available
Sold Out
Late
Bilet Late — 29 zł dla zwlekających z decyzją do ostatnich dni 😉
29.00
60 available
Wróć na górę