1# 368 możliwych wpadek biznesowych – czyli seria newschoolowych wpisów o początkach

Cześć, jestem Paweł

Ta seria na naszym blogu to pomysł który zakwitł podczas pewnego video-spotkania na messengerze. Skoro dopiero zaczynam swoją przygodę z prowadzeniem firmy to mogę popatrzeć z innej perspektywy na pewne zagadnienia. Klątwa wiedzy może mnie ominąć skoro świeżo ją zdobywam. Stąd też moja chęć bycia łącznikiem między świeżakami (ja), a specjalistami.

Pokrótce opiszę wam sytuację życiową w której jestem, to też rozjaśni wam – co ja tu robię?

Oficjalną pieczątkę mojej firmy wyrobiłem niecały rok temu, ale za nim to się wydarzyło już wcześniej zwróciłem się do Startup Podbeskidzie . Jako młody przedsiębiorca wraz ze swoim wspólnikiem znaliśmy naszą branżę doskonale. Konkurencja, produkty, ceny – obracamy się w tym od lat i jest to nasze naturalne środowisko. Niestety szybko okazało się, że nasza wiedza, oczywiście jest kluczowa ale bez podstawowych narzędzi będzie nam ciężko stawiać pierwsze kroki. I tu bezcenna okazała się pomoc “ekipy ze starupu”. Tak mi się spodobała ta organizacja, jej działanie i przede wszystkim ludzie, że zapytałem: “ej, może pomogę wam rozstawiać krzesła przed UYB?”

Moim zamysłem nie jest przeprowadzanie dogłębnych recenzji, czy też vlogowych prezentacji. Chciałbym zwrócić Twoją uwagę na pewne narzędzia, aplikacje czy też programy, a może nawet ogólniej – sposób myślenia przy wyborze pewnych rozwiązań – z czym sam się spotkałem lub spotkam. Chciałbym rozwijać się jak nasza organizacja i chciałbym żebyśmy robili to wspólnie. Zatem jeśli masz jakieś pytania albo chcesz podrzucić mi jakiś temat pisz śmiało na mojego emaila: pawel@startuppodbeskidzie.pl

Pamiętaj, żeby zawsze być na bieżąco lajknij nas na fejsie. Wtedy Mark będzie mógł cieszyć się z rozwijającej się społeczności STARTUPPODBESKIDZIE, a Ty będziesz miał dostęp do naszych spotkań i szkoleń!

Miłego!
Paweł #startinBB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *