No products in the cart.

THE MAIN CONFERENCE ABOUT DESIGN IN EUROPE
20-21th of november

contacts

27 Division St, New York, NY 10002, USA

+1 (800) 123 456 678

Subscribe

  Our expertise, as well as our passion for web design, sets us apart from other agencies.

  itconf@mail.com

  Idzie nowe

  Po przerwie wakacyjnej wracamy ze zdwojoną siłą! I choć pracowaliśmy przez wakacje mniej i zwykle w niepełnym składzie, bo przynajmniej jeden członek naszego zespołu ciągle był na Chorwacji, to jednak wciąż kombinowaliśmy nad tym jakie nowości dla was przygotować w kolejnym sezonie Upgrade Your Busienss. Nie przedłużam zatem i przechodzę do meritum sprawy!

  Nowa strona www

  Mam nadzieję, że macie już schłodzony szampan, kawior i lokal z basenem gdzie będziecie obchodzić ten milowy krok na drodze rozwoju naszej fundacji. Droga prowadząca do tak znaczącego nabytku jak strona internetowa była usypana kamieniami ostrymi niczym dowcip Abelarda Gizy, przeszkodami wysokimi niczym progi podatkowe i kłótniami których nie powstydziłoby się najstarsze nawet małżeństwo, ale w reszcie jest! Znaczy się, wcześniej tez mieliśmy stronę www, ale stop, nie chowajcie szampana, bo bądźmy uczciwi, tamta poprzednia nie urywała czterech liter, była zrobiona na szybkości i było to widać, słychać i czuć. Ale głównie widać.

  No tak czy siak, doskonale wiedzieliby że z poprzednią stroną było trochę wstyd pokazywać się na ludziach i nie pokazywaliśmy się 🙂 Nowa strona www będzie osią zbierająca wokół siebie wszystkie działania naszej fundacji. Zawsze znajdziecie na niej aktualne informacje co do organizowanych przez nas wydarzeń, będziecie mogli ocenić nasze działania, zapisać się na newsletter, napisać do nas, wziąć udział w prowadzonych rekrutacjach, przeczytać artykuły udostępnione przez nas samych i przez naszych partnerów. Ano właśnie o partnerach: począwszy od tego sezonu uruchamiamy

  Program rekomendacyjny

  dzięki któremu będzie mogli uzyskać dostęp do najlepszych narzędzi na rynku w najlepszych możliwych cenach. W chwili Obecnej do programu już dołączyli lub są na ostatnim etapie firmy takie jak:

  Lista partnerów będzie ciągle się powiększać. Masz pomysł jaką firmę powinniśmy objąć w programie, albo chcesz zostać partnerem? Napisz do nas!

  Camp-y

  Camp-y oficjalnie zostają częścią harmonogramu wydarzeń organizowanych przez Fundację Startup Podbeskidzie. Mniej więcej raz na 3 miesięcy będziemy organizować dla was duże eventy z udziałem największych ekspertów w swoich dziedzinach.

  Bilety na Upgrade Your Business

  W zeszłym roku wprowadziliśmy darmowe bilety aby móc monitorować statystyki odwiedzin, zbieraliśmy dane przez kilka miesięcy i analizowaliśmy je i przekonaliśmy się, że coraz więcej osób przychodzi na nasze spotkania a przede wszystkim właśnie na Upgrade Your Business. Niestety coraz trudnej jest nam się zmieścić w kameralnej sali klubokawiarni Aquarium, w związku z tym postanowiliśmy, że począwszy od tego sezonu tylko pierwsze 50 biletów na Upgrade Your Business będą bezpłatne. 51 i każdy kolejny bilet wstępu będą kosztować 6,50. środki pozyskane w ten sposób wykorzystamy do tego aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić prezentacje w ramach UYB.

  No cóż to by było tyle, jeżeli chodzi o największe zmiany w nadchodzącym sezonie. Do zobaczenia wkrótce.

   

  #side-panel.side-panel {max-width: 460px;margin: 100px 0px 0px 0px;}#side-panel.side-panel {max-width: 460px;margin: 100px 0px 0px 0px;}#side-panel.side-panel .side-panel_sidebar {background-color: #FFFFFF;}