No products in the cart.

THE MAIN CONFERENCE ABOUT DESIGN IN EUROPE
20-21th of november

contacts

27 Division St, New York, NY 10002, USA

+1 (800) 123 456 678

Subscribe

  Our expertise, as well as our passion for web design, sets us apart from other agencies.

  itconf@mail.com

  Siema!

  Pewnie trafiłeś tu bo chcesz przeczytać o naszym ostatnim fuck-upie pod tytułem: Jak nie ogarnąć miejscówki na meet up?

  Powiem Ci bez ogródek – do FuckUp Nights za Upgrade Your Business vol. 25 nie trafimy, wyszliśmy z całej sytuacji jak Jagiełło pod Grunwaldem! W 12 minut nasz zespół ogarnął świetne miejsce z najlepszą „rozwodnioną kawą” (tłumaczenie: americano) w całym B-Ba. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla restauracji Biała 16 za to, że powiedzieli “Wchodzimy w to” zanim skończyliśmy tłumaczyć na czym polega nasz problem.

  Ps: PKS jest w szoku, że tak szybko przetransportowaliśmy tyle osób do nowej destynacji.

  Ale już dość o nas, teraz o was – „wysoka piątką” za tak liczną obecność. Upgrade Your Business tworzycie WY i to dzięki WAM te spotkania przynoszą tyle dobrych informacji i tak cennych znajomości. Gośćmi naszych spotkań są tylko specjaliści, a podczas UYB vol. 25 w tą rolę wcieliła się Mariia Zhyltsova z ramienia najlepszego młodego zespołu redakcyjnego w mieście czyli redakcjaBB oraz ekipa która nie pozwoli Ci źle zjeść w naszym mieście – BIELSKOSMAKUJE. Jeśli Cię nie było to zerknij w naszą galerię na Facebooku i koniecznie wrzuć do ulubionych żebyś następnym razem nie zapomniał i dostał przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu (podniesiony głos)!

  Takich spotkań będzie coraz więcej bo chętnych i zdeterminowanych jak widać nie brakuje, dlatego odpalaj smartphona, smartwatcha, smarbanda, smarttiwi, smartgym – znaczy się telefon komórkowy, wklepuj StartUp Podbeskidzie ←-wystarczy, że klikniesz w nasz tytuł (lifehack) i lajkuj żeby być na bieżąco!

  #‎StartInBB

  #side-panel.side-panel {max-width: 460px;margin: 100px 0px 0px 0px;}#side-panel.side-panel {max-width: 460px;margin: 100px 0px 0px 0px;}#side-panel.side-panel .side-panel_sidebar {background-color: #FFFFFF;}