Aktualnościblog

Upgrade Your Business vol. 25 za nami.

UYB vol. 25

Siema!

Pewnie trafiłeś tu bo chcesz przeczytać o naszym ostatnim fuck-upie pod tytułem: Jak nie ogarnąć miejscówki na meet up?

Powiem Ci bez ogródek – do FuckUp Nights za Upgrade Your Business vol. 25 nie trafimy, wyszliśmy z całej sytuacji jak Jagiełło pod Grunwaldem! W 12 minut nasz zespół ogarnął świetne miejsce z najlepszą „rozwodnioną kawą” (tłumaczenie: americano) w całym B-Ba. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla restauracji Biała 16 za to, że powiedzieli „Wchodzimy w to” zanim skończyliśmy tłumaczyć na czym polega nasz problem.

Ps: PKS jest w szoku, że tak szybko przetransportowaliśmy tyle osób do nowej destynacji.

Ale już dość o nas, teraz o was – „wysoka piątką” za tak liczną obecność. Upgrade Your Business tworzycie WY i to dzięki WAM te spotkania przynoszą tyle dobrych informacji i tak cennych znajomości. Gośćmi naszych spotkań są tylko specjaliści, a podczas UYB vol. 25 w tą rolę wcieliła się Mariia Zhyltsova z ramienia najlepszego młodego zespołu redakcyjnego w mieście czyli redakcjaBB oraz ekipa która nie pozwoli Ci źle zjeść w naszym mieście – BIELSKOSMAKUJE. Jeśli Cię nie było to zerknij w naszą galerię na Facebooku i koniecznie wrzuć do ulubionych żebyś następnym razem nie zapomniał i dostał przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu (podniesiony głos)!

Takich spotkań będzie coraz więcej bo chętnych i zdeterminowanych jak widać nie brakuje, dlatego odpalaj smartphona, smartwatcha, smarbanda, smarttiwi, smartgym – znaczy się telefon komórkowy, wklepuj StartUp Podbeskidzie ←-wystarczy, że klikniesz w nasz tytuł (lifehack) i lajkuj żeby być na bieżąco!

#‎StartInBB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *